
Μοντέλο S21 Από το Bitmain εξόρυξη sha-256 Αλγόριθμος με μέγιστο ρυθμό hashrate 495 TH/s για κατανάλωση ισχύος 5940W.
| Καθημερινά | Μηνιαία | Ετήσια | |
|---|---|---|---|
| Εισόδημα | $ 17.66 | $ 537.53 | $ 6 450.38 |
| Ηλεκτρική ενέργεια | $ 5.70 | $ 173.57 | $ 2 082.80 |
| Κέρδη | $ 11.96 | $ 363.96 | $ 4 367.58 |
| Αλγόριθμος | Hashrate | Κατανάλωση | Αποδοτικότητα | Αποδοτικότητα |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 495 TH/s±10% | 5940W±10% | 12.00j/TH | $ 11.96 |
| Κατασκευαστής | Bitmain |
| Μοντέλο | S21 |
| Επίσης γνωστό ως | Antminer S21e XP Hyd (495Th) |
| Απελευθέρωση | Mar 2026 |
| Μέγεθος | 410 x 170 x 209mm |
| Επίπεδο θορύβου | 50dB |
| Ψύξη | Hydro-cooling |
| Ισχύς | 5940W |
| Διεπαφή | Ethernet |
| Θερμοκρασία | 5 - 45 °C |
| Υγρασία | 5 - 95 % |
Προμηθευτής | Χώρα | Παράδοση | ROI | Opt. | Τιμή |
|---|---|---|---|---|---|
Ηνωμένο Βασίλειο | Σε απόθεμα | 404 ημέρες | |||
Ισπανία | Σε απόθεμα | 390 ημέρες | |||
Κίνα | Σε απόθεμα | 369 ημέρες | |||
Κίνα | Σε απόθεμα | 367 ημέρες | |||
Ηνωμένες Πολιτείες | Σε απόθεμα | 362 ημέρες |