
Μοντέλο S21 Από το Bitmain εξόρυξη sha-256 Αλγόριθμος με μέγιστο ρυθμό hashrate 473 TH/s για κατανάλωση ισχύος 5676W.
| Καθημερινά | Μηνιαία | Ετήσια | |
|---|---|---|---|
| Εισόδημα | $ 16.88 | $ 513.64 | $ 6 163.70 |
| Ηλεκτρική ενέργεια | $ 5.45 | $ 165.85 | $ 1 990.23 |
| Κέρδη | $ 11.43 | $ 347.79 | $ 4 173.46 |
| Αλγόριθμος | Hashrate | Κατανάλωση | Αποδοτικότητα | Αποδοτικότητα |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 473 TH/s±10% | 5676W±10% | 12.00j/TH | $ 11.43 |
| Κατασκευαστής | Bitmain |
| Μοντέλο | S21 |
| Επίσης γνωστό ως | Antminer S21 XP Hyd (473Th) |
| Απελευθέρωση | Nov 2024 |
| Μέγεθος | 410 x 170 x 209mm |
| Επίπεδο θορύβου | 50dB |
| Ψύξη | Hydro-cooling |
| Ισχύς | 5676W |
| Διεπαφή | Ethernet |
| Θερμοκρασία | 5 - 45 °C |
| Υγρασία | 5 - 95 % |
Προμηθευτής | Χώρα | Παράδοση | ROI | Opt. | Τιμή |
|---|---|---|---|---|---|
Ισπανία | Σε απόθεμα | 391 ημέρες | |||
Ηνωμένο Βασίλειο | Σε απόθεμα | 379 ημέρες | |||
Κίνα | Σε απόθεμα | 364 ημέρες | |||
Ηνωμένες Πολιτείες | Σε απόθεμα | 345 ημέρες |