
Μοντέλο S21 Από το Bitmain εξόρυξη sha-256 Αλγόριθμος με μέγιστο ρυθμό hashrate 430 TH/s για κατανάλωση ισχύος 5590W.
| Καθημερινά | Μηνιαία | Ετήσια | |
|---|---|---|---|
| Εισόδημα | $ 15.34 | $ 466.95 | $ 5 603.35 |
| Ηλεκτρική ενέργεια | $ 5.37 | $ 163.34 | $ 1 960.08 |
| Κέρδη | $ 9.97 | $ 303.61 | $ 3 643.28 |
| Αλγόριθμος | Hashrate | Κατανάλωση | Αποδοτικότητα | Αποδοτικότητα |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 430 TH/s±10% | 5590W±10% | 13.00j/TH | $ 9.97 |
| Κατασκευαστής | Bitmain |
| Μοντέλο | S21 |
| Επίσης γνωστό ως | Antminer S21e XP Hyd (430Th) |
| Απελευθέρωση | Nov 2024 |
| Μέγεθος | 410 x 170 x 209mm |
| Επίπεδο θορύβου | 50dB |
| Ψύξη | Hydro-cooling |
| Ισχύς | 5590W |
| Διεπαφή | Ethernet |
| Θερμοκρασία | 5 - 45 °C |
| Υγρασία | 5 - 95 % |
Προμηθευτής | Χώρα | Παράδοση | ROI | Opt. | Τιμή |
|---|---|---|---|---|---|
Ηνωμένο Βασίλειο | Σε απόθεμα | 368 ημέρες | |||
Ηνωμένες Πολιτείες | Σε απόθεμα | 334 ημέρες |