
Μοντέλο DG Από το ElphaPex εξόρυξη scrypt Αλγόριθμος με μέγιστο ρυθμό hashrate 10 GH/s για κατανάλωση ισχύος 3100W.
| Καθημερινά | Μηνιαία | Ετήσια | |
|---|---|---|---|
| Εισόδημα | $ 4.31 | $ 131.28 | $ 1 575.37 |
| Ηλεκτρική ενέργεια | $ 2.98 | $ 90.58 | $ 1 086.98 |
| Κέρδη | $ 1.34 | $ 40.70 | $ 488.39 |
| Αλγόριθμος | Hashrate | Κατανάλωση | Αποδοτικότητα | Αποδοτικότητα |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 10 GH/s±10% | 3100W±10% | 310.00j/GH | $ 1.34 |
| Κατασκευαστής | ElphaPex |
| Μοντέλο | DG |
| Επίσης γνωστό ως | DG 1S Scrypt Miner |
| Απελευθέρωση | Jul 2025 |
| Μέγεθος | 656 x 447 x 86mm |
| Βάρος | 25000G |
| Επίπεδο θορύβου | 75dB |
| Ισχύς | 3100W |
| Διεπαφή | Ethernet |
| Θερμοκρασία | 5 - 45 °C |
| Υγρασία | 5 - 95 % |