
Μοντέλο L7 Από το Bitmain εξόρυξη scrypt Αλγόριθμος με μέγιστο ρυθμό hashrate 9.3 GH/s για κατανάλωση ισχύος 3425W.
| Καθημερινά | Μηνιαία | Ετήσια | |
|---|---|---|---|
| Εισόδημα | $ 4.01 | $ 122.09 | $ 1 465.10 |
| Ηλεκτρική ενέργεια | $ 3.29 | $ 100.08 | $ 1 200.94 |
| Κέρδη | $ 0.72 | $ 22.01 | $ 264.16 |
| Αλγόριθμος | Hashrate | Κατανάλωση | Αποδοτικότητα | Αποδοτικότητα |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 9.3 GH/s±10% | 3425W±10% | 368.28j/GH | $ 0.72 |
| Κατασκευαστής | Bitmain |
| Μοντέλο | L7 |
| Επίσης γνωστό ως | Antminer L7 9300Mh |
| Απελευθέρωση | Feb 2022 |
| Μέγεθος | 195 x 290 x 370mm |
| Βάρος | 15000G |
| Επίπεδο θορύβου | 75dB |
| Ανεμιστήρας(ες) | 4 |
| Ισχύς | 3425W |
| Διεπαφή | Ethernet |
| Θερμοκρασία | 5 - 45 °C |
| Υγρασία | 5 - 95 % |
Προμηθευτής | Χώρα | Παράδοση | ROI | Opt. | Τιμή |
|---|---|---|---|---|---|
Ισπανία | Σε απόθεμα | 279 ημέρες | |||
Ηνωμένο Βασίλειο | Σε απόθεμα | 192 ημέρες | |||
Ηνωμένες Πολιτείες | Σε απόθεμα | 175 ημέρες | |||
Κίνα | Σε απόθεμα | 175 ημέρες |