
Malli S21 Osoitteesta Bitmain kaivostoiminta sha-256 Algoritmi jonka maksimi hashrate on 335 TH/s virrankulutuksen ollessa 5360W.
| päivittäin | kuukausittain | Vuosittain | |
|---|---|---|---|
| Tulot | $ 11.97 | $ 364.43 | $ 4 373.16 |
| Sähkö | $ 5.15 | $ 156.62 | $ 1 879.43 |
| Voitto | $ 6.83 | $ 207.81 | $ 2 493.73 |
| Algoritmi | Hashrate | Kulutus | Tehokkuus | Kannattavuus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 335 TH/s±10% | 5360W±10% | 16.00j/TH | $ 6.83 |
| Valmistaja | Bitmain |
| Malli | S21 |
| Tunnetaan myös nimellä | Antminer S21 Hydro 335T |
| Julkaisu | Feb 2024 |
| Koko | 410 x 170 x 209mm |
| Melutaso | 50dB |
| Jäähdytys | Hydrocooling |
| Teho | 5360W |
| Liitäntä | Ethernet |
| Lämpötila | 5 - 45 °C |
| Kosteus | 5 - 95 % |
Myyjä | Maa | Toimitus | ROI | Opt. | Hinta |
|---|---|---|---|---|---|
Eurooppa | Varastossa | Ei koskaan | |||
Kiina | Varastossa | 492 Päivät | |||
Kiina | Varastossa | 479 Päivät | |||
Espanja | Varastossa | 259 Päivät | |||
Yhdistynyt kuningaskunta | Varastossa | 239 Päivät | |||
Kiina | Varastossa | 218 Päivät | |||
Yhdysvallat | Varastossa | 217 Päivät | |||
Kiina | Varastossa | 158 Päivät |