
Malli S21 Osoitteesta Bitmain kaivostoiminta sha-256 Algoritmi jonka maksimi hashrate on 310 TH/s virrankulutuksen ollessa 5270W.
| päivittäin | kuukausittain | Vuosittain | |
|---|---|---|---|
| Tulot | $ 11.08 | $ 337.23 | $ 4 046.81 |
| Sähkö | $ 5.06 | $ 153.99 | $ 1 847.87 |
| Voitto | $ 6.02 | $ 183.24 | $ 2 198.94 |
| Algoritmi | Hashrate | Kulutus | Tehokkuus | Kannattavuus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 310 TH/s±10% | 5270W±10% | 17.00j/TH | $ 6.02 |
| Valmistaja | Bitmain |
| Malli | S21 |
| Tunnetaan myös nimellä | Bitmain Antminer S21e Hydro 310Th |
| Julkaisu | Aug 2025 |
| Koko | 410 x 170 x 209mm |
| Paino | 12800G |
| Melutaso | 50dB |
| Teho | 5270W |
| jännite | 380~415 |
| Liitäntä | Ethernet |
| Lämpötila | 5 - 45 °C |
| Kosteus | 5 - 95 % |
Myyjä | Maa | Toimitus | ROI | Opt. | Hinta |
|---|---|---|---|---|---|
Yhdistynyt kuningaskunta | Varastossa | 167 Päivät | |||
Espanja | Varastossa | 162 Päivät | |||
Yhdysvallat | Varastossa | 152 Päivät | |||
Kiina | Varastossa | 141 Päivät |