
Malli AL Osoitteesta Goldshell kaivostoiminta blake3 Algoritmi jonka maksimi hashrate on 8.3 TH/s virrankulutuksen ollessa 3350W.
| päivittäin | kuukausittain | Vuosittain | |
|---|---|---|---|
| Tulot | $ 1.17 | $ 35.72 | $ 428.70 |
| Sähkö | $ 3.22 | $ 97.89 | $ 1 174.64 |
| Voitto | -$ 2.04 | -$ 62.16 | -$ 745.95 |
| Algoritmi | Hashrate | Kulutus | Tehokkuus | Kannattavuus |
|---|---|---|---|---|
| Blake3 | 8.3 TH/s±10% | 3350W±10% | 403.61j/TH | -$ 2.04 |
| Valmistaja | Goldshell |
| Malli | AL |
| Julkaisu | Nov 2024 |
| Koko | 264 x 200 x 290mm |
| Paino | 13500G |
| Melutaso | 55dB |
| Teho | 3350W |
| jännite | 180 - 280V |
| Liitäntä | Ethernet |
| Lämpötila | 5 - 35 °C |
| Kosteus | 10 - 65 % |