
Model S19 Iz Bitmain rudarstvo sha-256 algoritam s maksimalnim hashrateom od 293 TH/s za potrošnju energije od 5567W.
| Dnevno | Mjesečno | Godišnje | |
|---|---|---|---|
| Prihod | $ 10.45 | $ 318.18 | $ 3 818.10 |
| Struja | $ 5.34 | $ 162.67 | $ 1 952.01 |
| Dobit | $ 5.11 | $ 155.51 | $ 1 866.09 |
| algoritam | Hashrate | Potrošnja | Učinkovitost | Profitabilnost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 293 TH/s±10% | 5567U±10% | 19.00j/TH | $ 5.11 |
| Proizvođač | Bitmain |
| Model | S19 |
| Također poznat kao | Antminer S19 XP+ Hydro (293Th) |
| Otpuštanje | Apr 2025 |
| veličina | 410 x 170 x 209mm |
| težina | 13500g |
| Razina buke | 50DB |
| Hlađenje | Hydro cooling |
| vlast | 5567U |
| sučelje | Ethernet |
| temperatura | 5 - 40 °C |
| Vlažnost | 10 - 90 % |
Dobavljač | Zemlja | Dostava | ROI | Opt. | Cijena |
|---|---|---|---|---|---|
Španjolska | Na lageru | 122 dana | |||
Kina | Na lageru | 115 dana | |||
Ujedinjeno Kraljevstvo | Na lageru | 111 dana | |||
Ujedinjene države | Na lageru | 101 dana | |||
Kina | Na lageru | 78 dana |