
Modell DL1 A címről Bitdeer Bányászat scrypt Algoritmus a maximális hashrate 25 GH/s a következő energiafogyasztás esetén 3725W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 10.75 | $ 327.29 | $ 3 927.52 |
| Villamosenergia | $ 3.58 | $ 108.84 | $ 1 306.13 |
| profit | $ 7.18 | $ 218.45 | $ 2 621.38 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 25 GH/s±10% | 3725W±10% | 149.00j/GH | $ 7.18 |
| Gyártó | Bitdeer |
| Modell | DL1 |
| Feloldás | May 2026 |
| Méret | 197 x 365 x 292mm |
| súly | 15500g |
| Zajszint | 75db |
| hatalom | 3725W |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | 5 - 45 °C |
| Páratartalom | 5 - 95 % |