
Modell M6D A címről MicroBT Bányászat sha-256 Algoritmus a maximális hashrate 592 TH/s a következő energiafogyasztás esetén 9200W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 21.12 | $ 642.87 | $ 7 714.39 |
| Villamosenergia | $ 8.83 | $ 268.82 | $ 3 225.89 |
| profit | $ 12.29 | $ 374.04 | $ 4 488.50 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 592 TH/s±10% | 9200W±10% | 15.54j/TH | $ 12.29 |
| Gyártó | MicroBT |
| Modell | M6D |
| Más néven is ismert | MICROBT WhatsMiner M6DS++ |
| Feloldás | Mar 2026 |
| Méret | 86 x 483 x 663mm |
| súly | 29500g |
| Zajszint | 75db |
| Hűtés | Hydro cooling (1L) |
| hatalom | 9200W |
| Feszültség | AC 380V - 480V |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | 5 - 45 °C |
| Páratartalom | 5 - 95 % |
Forgalmazó | Ország | Szállítás | ROI | Opt. | Ár |
|---|---|---|---|---|---|
Egyesült Királyság | Készleten | 236 napok | |||
Egyesült Államok | Készleten | 215 napok | |||
Kína | Készleten | 214 napok |