
Modell S23 A címről Bitmain Bányászat sha-256 Algoritmus a maximális hashrate 580 TH/s a következő energiafogyasztás esetén 5510W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 20.69 | $ 629.83 | $ 7 558.02 |
| Villamosenergia | $ 5.29 | $ 161.00 | $ 1 932.03 |
| profit | $ 15.40 | $ 468.83 | $ 5 625.99 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 580 TH/s±10% | 5510W±10% | 9.50j/TH | $ 15.40 |
| Gyártó | Bitmain |
| Modell | S23 |
| Más néven is ismert | Antminer S23 Hydro 580T |
| Feloldás | Jan 2026 |
| Méret | 410 x 170 x 209mm |
| Zajszint | 50db |
| hatalom | 5510W |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | 5 - 45 °C |
| Páratartalom | 5 - 95 % |
Forgalmazó | Ország | Szállítás | ROI | Opt. | Ár |
|---|---|---|---|---|---|
Spanyolország | Készleten | 738 napok | |||
Kína | Készleten | 655 napok | |||
Egyesült Királyság | Készleten | 654 napok | |||
Egyesült Államok | Készleten | 594 napok |