
Modell M76 A címről MicroBT Bányászat sha-256 Algoritmus a maximális hashrate 336 TH/s a következő energiafogyasztás esetén 5200W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 11.99 | $ 364.87 | $ 4 378.44 |
| Villamosenergia | $ 4.99 | $ 151.94 | $ 1 823.33 |
| profit | $ 7.00 | $ 212.93 | $ 2 555.11 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 336 TH/s±10% | 5200W±10% | 15.48j/TH | $ 7.00 |
| Gyártó | MicroBT |
| Modell | M76 |
| Feloldás | Dec 2025 |
| Méret | 267 x 147 x 401mm |
| súly | 18000g |
| Zajszint | 75db |
| hatalom | 5200W |
| Feszültség | AC 380 V – 480 V |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | 5 - 45 °C |
| Páratartalom | 5 - 95 % |
Forgalmazó | Ország | Szállítás | ROI | Opt. | Ár |
|---|---|---|---|---|---|
Egyesült Királyság | Készleten | 316 napok | |||
Egyesült Államok | Készleten | 287 napok |