
Modell M7D A címről MicroBT Bányászat sha-256 Algoritmus a maximális hashrate 634 TH/s a következő energiafogyasztás esetén 9200W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 22.62 | $ 688.47 | $ 8 261.70 |
| Villamosenergia | $ 8.83 | $ 268.82 | $ 3 225.89 |
| profit | $ 13.79 | $ 419.65 | $ 5 035.81 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 634 TH/s±10% | 9200W±10% | 14.51j/TH | $ 13.79 |
| Gyártó | MicroBT |
| Modell | M7D |
| Más néven is ismert | MICROBT WhatsMiner M7D |
| Feloldás | Mar 2026 |
| Méret | 86 x 483 x 663mm |
| súly | 29500g |
| Zajszint | 75db |
| Hűtés | Hydro cooling (1L) |
| hatalom | 9200W |
| Feszültség | AC 380V - 480V |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | 5 - 45 °C |
| Páratartalom | 5 - 95 % |