
Modell NerdQAxe A címről NerdMiner Bányászat sha-256 Algoritmus a maximális hashrate 4.8 TH/s a következő energiafogyasztás esetén 76W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 0.17 | $ 5.21 | $ 62.51 |
| Villamosenergia | $ 0.07 | $ 2.22 | $ 26.65 |
| profit | $ 0.10 | $ 2.99 | $ 35.86 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 4.8 TH/s±10% | 76W±10% | 15.83j/TH | $ 0.10 |
| Gyártó | NerdMiner |
| Modell | NerdQAxe |
| Más néven is ismert | NerdQaxe++ Hydro |
| Feloldás | Feb 2026 |
| Méret | 20 x 10 x 5mm |
| Zajszint | 40db |
| Rajongó(k) | 1 |
| hatalom | 76W |
| Interfész | WiFi |
| Hőmérséklet | 5 - 40 °C |
| Páratartalom | 10 - 65 % |