
Modelis DL1 Iš Bitdeer kalnakasyba scrypt Algoritmas su didžiausiu hashrate 25 GH/s kai sunaudojama 3725W.
| Kasdien | Mėnesinis | Metinis | |
|---|---|---|---|
| Pajamos | $ 10.69 | $ 325.39 | $ 3 904.68 |
| Elektra | $ 3.58 | $ 108.84 | $ 1 306.13 |
| Pelnas | $ 7.11 | $ 216.55 | $ 2 598.55 |
| Algoritmas | "Hashrate" | Vartojimas | Efektyvumas | Pelningumas |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 25 GH/s±10% | 3725W±10% | 149.00j/GH | $ 7.11 |
| Gamintojas | Bitdeer |
| Modelis | DL1 |
| Išleisti | May 2026 |
| Dydis | 197 x 365 x 292mm |
| svoris | 15500g |
| Triukšmo lygis | 75db |
| Maitinimas | 3725W |
| Sąsaja | Ethernet |
| temperatūra | 5 - 45 °C |
| Drėgmė | 5 - 95 % |