
Modelis L11 Iš Bitmain kalnakasyba scrypt Algoritmas su didžiausiu hashrate 21 GH/s kai sunaudojama 3612W.
| Kasdien | Mėnesinis | Metinis | |
|---|---|---|---|
| Pajamos | $ 9.05 | $ 275.49 | $ 3 305.88 |
| Elektra | $ 3.47 | $ 105.54 | $ 1 266.51 |
| Pelnas | $ 5.58 | $ 169.95 | $ 2 039.37 |
| Algoritmas | "Hashrate" | Vartojimas | Efektyvumas | Pelningumas |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 21 GH/s±10% | 3612W±10% | 172.00j/GH | $ 5.58 |
| Gamintojas | Bitmain |
| Modelis | L11 |
| Išleisti | Sep 2025 |
| Dydis | 195 x 290 x 379mm |
| svoris | 15800g |
| Triukšmo lygis | 75db |
| Maitinimas | 3612W |
| Sąsaja | Ethernet |
| temperatūra | 5 - 45 °C |
| Drėgmė | 5 - 95 % |
Pardavėjas | Šalis | Pristatymas | ROI | Opt. | Kaina |
|---|---|---|---|---|---|
Ispanija | Yra sandėlyje | Niekada | |||
Kinija | Nėra sandėlyje | Niekada |