
Modelis L7 Iš Bitmain kalnakasyba scrypt Algoritmas su didžiausiu hashrate 9.5 GH/s kai sunaudojama 3425W.
| Kasdien | Mėnesinis | Metinis | |
|---|---|---|---|
| Pajamos | $ 4.12 | $ 125.41 | $ 1 504.86 |
| Elektra | $ 3.29 | $ 100.08 | $ 1 200.94 |
| Pelnas | $ 0.83 | $ 25.33 | $ 303.92 |
| Algoritmas | "Hashrate" | Vartojimas | Efektyvumas | Pelningumas |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 9.5 GH/s±10% | 3425W±10% | 360.53j/GH | $ 0.83 |
| Gamintojas | Bitmain |
| Modelis | L7 |
| Taip pat žinomas kaip | Antminer L7 9500Mh |
| Išleisti | Nov 2021 |
| Dydis | 195 x 290 x 370mm |
| svoris | 15000g |
| Triukšmo lygis | 75db |
| Ventiliatorius (-ai) | 4 |
| Maitinimas | 3425W |
| Sąsaja | Ethernet |
| temperatūra | 5 - 45 °C |
| Drėgmė | 5 - 95 % |