
Modelis S21 Iš Bitmain kalnakasyba sha-256 Algoritmas su didžiausiu hashrate 495 TH/s kai sunaudojama 5940W.
| Kasdien | Mėnesinis | Metinis | |
|---|---|---|---|
| Pajamos | $ 17.66 | $ 537.56 | $ 6 450.75 |
| Elektra | $ 5.70 | $ 173.57 | $ 2 082.80 |
| Pelnas | $ 11.96 | $ 364.00 | $ 4 367.95 |
| Algoritmas | "Hashrate" | Vartojimas | Efektyvumas | Pelningumas |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 495 TH/s±10% | 5940W±10% | 12.00j/TH | $ 11.96 |
| Gamintojas | Bitmain |
| Modelis | S21 |
| Taip pat žinomas kaip | Antminer S21e XP Hyd (495Th) |
| Išleisti | Mar 2026 |
| Dydis | 410 x 170 x 209mm |
| Triukšmo lygis | 50db |
| Aušinimas | Hydro-cooling |
| Maitinimas | 5940W |
| Sąsaja | Ethernet |
| temperatūra | 5 - 45 °C |
| Drėgmė | 5 - 95 % |
Pardavėjas | Šalis | Pristatymas | ROI | Opt. | Kaina |
|---|---|---|---|---|---|
Jungtinė Karalystė | Yra sandėlyje | 404 Dienos | |||
Ispanija | Yra sandėlyje | 390 Dienos | |||
Kinija | Yra sandėlyje | 369 Dienos | |||
Kinija | Yra sandėlyje | 367 Dienos | |||
Jungtinės Amerikos Valstijos | Yra sandėlyje | 362 Dienos |