
Modelis S21 Iš Bitmain kalnakasyba sha-256 Algoritmas su didžiausiu hashrate 473 TH/s kai sunaudojama 5676W.
| Kasdien | Mėnesinis | Metinis | |
|---|---|---|---|
| Pajamos | $ 16.88 | $ 513.67 | $ 6 164.05 |
| Elektra | $ 5.45 | $ 165.85 | $ 1 990.23 |
| Pelnas | $ 11.43 | $ 347.82 | $ 4 173.82 |
| Algoritmas | "Hashrate" | Vartojimas | Efektyvumas | Pelningumas |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 473 TH/s±10% | 5676W±10% | 12.00j/TH | $ 11.43 |
| Gamintojas | Bitmain |
| Modelis | S21 |
| Taip pat žinomas kaip | Antminer S21 XP Hyd (473Th) |
| Išleisti | Nov 2024 |
| Dydis | 410 x 170 x 209mm |
| Triukšmo lygis | 50db |
| Aušinimas | Hydro-cooling |
| Maitinimas | 5676W |
| Sąsaja | Ethernet |
| temperatūra | 5 - 45 °C |
| Drėgmė | 5 - 95 % |
Pardavėjas | Šalis | Pristatymas | ROI | Opt. | Kaina |
|---|---|---|---|---|---|
Ispanija | Yra sandėlyje | 391 Dienos | |||
Jungtinė Karalystė | Yra sandėlyje | 379 Dienos | |||
Kinija | Yra sandėlyje | 364 Dienos | |||
Jungtinės Amerikos Valstijos | Yra sandėlyje | 345 Dienos |