
Modelis M6D Iš MicroBT kalnakasyba sha-256 Algoritmas su didžiausiu hashrate 540 TH/s kai sunaudojama 9200W.
| Kasdien | Mėnesinis | Metinis | |
|---|---|---|---|
| Pajamos | $ 19.25 | $ 585.85 | $ 7 030.18 |
| Elektra | $ 8.83 | $ 268.82 | $ 3 225.89 |
| Pelnas | $ 10.42 | $ 317.02 | $ 3 804.30 |
| Algoritmas | "Hashrate" | Vartojimas | Efektyvumas | Pelningumas |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 540 TH/s±10% | 9200W±10% | 17.04j/TH | $ 10.42 |
| Gamintojas | MicroBT |
| Modelis | M6D |
| Taip pat žinomas kaip | MICROBT WhatsMiner M6DS+ |
| Išleisti | Mar 2026 |
| Dydis | 86 x 483 x 663mm |
| svoris | 29500g |
| Triukšmo lygis | 75db |
| Aušinimas | Hydro cooling (1L) |
| Maitinimas | 9200W |
| įtampa | AC 380V - 480V |
| Sąsaja | Ethernet |
| temperatūra | 5 - 45 °C |
| Drėgmė | 5 - 95 % |