
Modelis E11 No Bitmain kalnrūpniecība ethash Algoritms ar maksimālo hashrate 9.5 GH/s ja enerģijas patēriņš ir 2470W.
| Dienas | Ikmēneša | Gada | |
|---|---|---|---|
| Ienākumi | $ 5.75 | $ 174.91 | $ 2 098.92 |
| Elektrība | $ 2.37 | $ 72.17 | $ 866.08 |
| Peļņa | $ 3.38 | $ 102.74 | $ 1 232.84 |
| Algoritms | Hashrate | Patēriņš | Efektivitāte | Rentabilitāte |
|---|---|---|---|---|
| EtHash | 9.5 GH/s±10% | 2470W±10% | 260.00j/GH | $ 3.38 |
| Ražotājs | Bitmain |
| Modelis | E11 |
| Izdaliet | Jan 2025 |
| Izmērs | 400 x 195 x 290mm |
| Svars | 14200G |
| Trokšņa līmenis | 75db |
| Ventilators(-i) | 4 |
| Power | 2470W |
| Saskarne | Ethernet |
| Temperatūra | 5 - 45 °C |
| Mitrums | 5 - 95 % |
Pārdevējs | Valsts | Piegāde | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Eiropa | Ir noliktavā | Nekad | |||
Spānija | Ir noliktavā | 383 dienas | |||
Apvienotā Karaliste | Ir noliktavā | 383 dienas | |||
Amerikas Savienotās Valstis | Ir noliktavā | 348 dienas | |||
Ķīna | Ir noliktavā | 332 dienas |