
Modelis L9 No Bitmain kalnrūpniecība scrypt Algoritms ar maksimālo hashrate 16 GH/s ja enerģijas patēriņš ir 3360W.
| Dienas | Ikmēneša | Gada | |
|---|---|---|---|
| Ienākumi | $ 6.98 | $ 212.35 | $ 2 548.16 |
| Elektrība | $ 3.23 | $ 98.18 | $ 1 178.15 |
| Peļņa | $ 3.75 | $ 114.17 | $ 1 370.01 |
| Algoritms | Hashrate | Patēriņš | Efektivitāte | Rentabilitāte |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 16 GH/s±10% | 3360W±10% | 210.00j/GH | $ 3.75 |
| Ražotājs | Bitmain |
| Modelis | L9 |
| Izdaliet | May 2024 |
| Izmērs | 195 x 290 x 379mm |
| Svars | 13500G |
| Trokšņa līmenis | 75db |
| Ventilators(-i) | 2 |
| Power | 3360W |
| Saskarne | Ethernet |
| Temperatūra | 5 - 45 °C |
| Mitrums | 5 - 95 % |
Pārdevējs | Valsts | Piegāde | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Ķīna | Ir noliktavā | Nekad | |||
Ķīna | Ir noliktavā | 903 dienas | |||
Ķīna | Ir noliktavā | 473 dienas | |||
Spānija | Ir noliktavā | 471 dienas | |||
Apvienotā Karaliste | Ir noliktavā | 449 dienas | |||
Amerikas Savienotās Valstis | Ir noliktavā | 409 dienas | |||
Ķīna | Ir noliktavā | 401 dienas |