
Modelis M66 No MicroBT kalnrūpniecība sha-256 Algoritms ar maksimālo hashrate 318 TH/s ja enerģijas patēriņš ir 5406W.
| Dienas | Ikmēneša | Gada | |
|---|---|---|---|
| Ienākumi | $ 11.34 | $ 345.24 | $ 4 142.88 |
| Elektrība | $ 5.19 | $ 157.96 | $ 1 895.56 |
| Peļņa | $ 6.15 | $ 187.28 | $ 2 247.32 |
| Algoritms | Hashrate | Patēriņš | Efektivitāte | Rentabilitāte |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 318 TH/s±10% | 5406W±10% | 17.00j/TH | $ 6.15 |
| Ražotājs | MicroBT |
| Modelis | M66 |
| Izdaliet | Aug 2024 |
| Izmērs | 267 x 147 x 401mm |
| Svars | 18000G |
| Trokšņa līmenis | 75db |
| Power | 5406W |
| Saskarne | Ethernet |
| Temperatūra | 5 - 45 °C |
| Mitrums | 5 - 95 % |
Pārdevējs | Valsts | Piegāde | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Spānija | Ir noliktavā | 248 dienas | |||
Ķīna | Ir noliktavā | 207 dienas |