
Model A4 De la Bitdeer Minerit sha-256 Algoritm cu un hashrate maxim de 886 TH/s pentru un consum de energie de 8372W.
| Zilnic | Lunar | Anual | |
|---|---|---|---|
| Venituri | $ 31.61 | $ 962.13 | $ 11 545.52 |
| Electricitate | $ 8.04 | $ 244.63 | $ 2 935.56 |
| Profit | $ 23.57 | $ 717.50 | $ 8 609.97 |
| Algoritm | Hashrate | Consum | Eficiență | Profitabilitate |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 886 TH/s±10% | 8372w±10% | 9.45j/TH | $ 23.57 |
| Producător | Bitdeer |
| Model | A4 |
| Cunoscut și ca | BitDeer SealMiner A4 Ultra Hydro |
| Eliberare | May 2026 |
| dimensiune | 482 x 665 x 86mm |
| Greutate | 20500g |
| Nivelul de zgomot | 50db |
| Răcire | Hydro cooling |
| Putere | 8372w |
| tensiune | 380-480V |
| Interfață | Ethernet |
| temperatură | 5 - 45 °C |
| Umiditate | 5 - 95 % |