
Model L11 De la Bitmain Minerit scrypt Algoritm cu un hashrate maxim de 20 GH/s pentru un consum de energie de 3680W.
| Zilnic | Lunar | Anual | |
|---|---|---|---|
| Venituri | $ 8.67 | $ 264.01 | $ 3 168.12 |
| Electricitate | $ 3.53 | $ 107.53 | $ 1 290.36 |
| Profit | $ 5.14 | $ 156.48 | $ 1 877.77 |
| Algoritm | Hashrate | Consum | Eficiență | Profitabilitate |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 20 GH/s±10% | 3680w±10% | 184.00j/GH | $ 5.14 |
| Producător | Bitmain |
| Model | L11 |
| Eliberare | Sep 2025 |
| dimensiune | 195 x 290 x 379mm |
| Greutate | 15500g |
| Nivelul de zgomot | 75db |
| Putere | 3680w |
| Interfață | Ethernet |
| temperatură | 5 - 45 °C |
| Umiditate | 5 - 95 % |