
Model KS5 De la IceRiver Minerit kheavyhash Algoritm cu un hashrate maxim de 12 TH/s pentru un consum de energie de 3400W.
| Zilnic | Lunar | Anual | |
|---|---|---|---|
| Venituri | $ 2.39 | $ 72.64 | $ 871.73 |
| Electricitate | $ 3.26 | $ 99.35 | $ 1 192.18 |
| Profit | -$ 0.88 | -$ 26.70 | -$ 320.44 |
| Algoritm | Hashrate | Consum | Eficiență | Profitabilitate |
|---|---|---|---|---|
| KHeavyHash | 12 TH/s±10% | 3400w±10% | 283.33j/TH | -$ 0.88 |
| Producător | IceRiver |
| Model | KS5 |
| Eliberare | Apr 2024 |
| dimensiune | 370 x 198 x 290mm |
| Greutate | 15000g |
| Nivelul de zgomot | 75db |
| Ventilator(i) | 2 |
| Putere | 3400w |
| Interfață | Ethernet |
| temperatură | 5 - 35 °C |
| Umiditate | 10 - 90 % |
Furnizor | Țara | Livrare | ROI | Opt. | Preț |
|---|---|---|---|---|---|
Europa | Stoc epuizat | 603 zile |