
Model M6D De la MicroBT Minerit sha-256 Algoritm cu un hashrate maxim de 592 TH/s pentru un consum de energie de 9200W.
| Zilnic | Lunar | Anual | |
|---|---|---|---|
| Venituri | $ 21.12 | $ 642.85 | $ 7 714.25 |
| Electricitate | $ 8.83 | $ 268.82 | $ 3 225.89 |
| Profit | $ 12.29 | $ 374.03 | $ 4 488.36 |
| Algoritm | Hashrate | Consum | Eficiență | Profitabilitate |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 592 TH/s±10% | 9200w±10% | 15.54j/TH | $ 12.29 |
| Producător | MicroBT |
| Model | M6D |
| Cunoscut și ca | MICROBT WhatsMiner M6DS++ |
| Eliberare | Mar 2026 |
| dimensiune | 86 x 483 x 663mm |
| Greutate | 29500g |
| Nivelul de zgomot | 75db |
| Răcire | Hydro cooling (1L) |
| Putere | 9200w |
| tensiune | AC 380V - 480V |
| Interfață | Ethernet |
| temperatură | 5 - 45 °C |
| Umiditate | 5 - 95 % |
Furnizor | Țara | Livrare | ROI | Opt. | Preț |
|---|---|---|---|---|---|
Regatul Unit | în stoc | 236 zile | |||
Statele Unite ale Americii | în stoc | 215 zile | |||
China | în stoc | 214 zile |