
Model AL1 Z adresy Bitmain baníctvo blake3 Algoritmus s maximálnou rýchlosťou hashrate 15.6 TH/s pre spotrebu energie 3510W.
| Denne | Mesačne | Ročný | |
|---|---|---|---|
| Príjmy | $ 2.22 | $ 67.64 | $ 811.66 |
| Elektrina | $ 3.37 | $ 102.56 | $ 1 230.75 |
| Zisk | -$ 1.15 | -$ 34.92 | -$ 419.09 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotreba | Účinnosť | Ziskovosť |
|---|---|---|---|---|
| Blake3 | 15.6 TH/s±10% | 3510W±10% | 225.00j/TH | -$ 1.15 |
| Výrobca | Bitmain |
| Model | AL1 |
| Taktiež známy ako | Antminer AL1 ALPH Miner |
| Uvoľnenie | Jul 2024 |
| Veľkosť | 195 x 290 x 370mm |
| Hmotnosť | 13200g |
| Hladina hluku | 75db |
| Chladenie | Air |
| Ventilátor(y) | 4 |
| Napájanie | 3510W |
| Rozhranie | Ethernet |
| Teplota | 5 - 45 °C |
| Vlhkosť | 5 - 95 % |