
Model AL1 Z adresy Bitmain baníctvo blake3 Algoritmus s maximálnou rýchlosťou hashrate 16.6 TH/s pre spotrebu energie 3730W.
| Denne | Mesačne | Ročný | |
|---|---|---|---|
| Príjmy | $ 2.36 | $ 71.96 | $ 863.56 |
| Elektrina | $ 3.58 | $ 108.99 | $ 1 307.89 |
| Zisk | -$ 1.22 | -$ 37.03 | -$ 444.33 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotreba | Účinnosť | Ziskovosť |
|---|---|---|---|---|
| Blake3 | 16.6 TH/s±10% | 3730W±10% | 224.70j/TH | -$ 1.22 |
| Výrobca | Bitmain |
| Model | AL1 |
| Taktiež známy ako | Antminer AL1 ALPH Miner |
| Uvoľnenie | Sep 2024 |
| Veľkosť | 195 x 290 x 400mm |
| Hmotnosť | 13600g |
| Hladina hluku | 75db |
| Chladenie | Air |
| Ventilátor(y) | 4 |
| Napájanie | 3730W |
| Napätie | 220-270 |
| Rozhranie | Ethernet |
| Teplota | 5 - 45 °C |
| Vlhkosť | 5 - 95 % |