
Model KA3 Z adresy Bitmain baníctvo kadena Algoritmus s maximálnou rýchlosťou hashrate 173 TH/s pre spotrebu energie 3287W.
| Denne | Mesačne | Ročný | |
|---|---|---|---|
| Príjmy | $ 3.44 | $ 104.74 | $ 1 256.94 |
| Elektrina | $ 3.16 | $ 96.05 | $ 1 152.55 |
| Zisk | $ 0.29 | $ 8.70 | $ 104.38 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotreba | Účinnosť | Ziskovosť |
|---|---|---|---|---|
| Kadena | 173 TH/s±10% | 3287W±10% | 19.00j/TH | $ 0.29 |
| Výrobca | Bitmain |
| Model | KA3 |
| Uvoľnenie | May 2024 |
| Veľkosť | 195 x 290 x 430mm |
| Hmotnosť | 17700g |
| Hladina hluku | 80db |
| Ventilátor(y) | 4 |
| Napájanie | 3287W |
| Rozhranie | Ethernet |
| Teplota | 5 - 10 °C |
| Vlhkosť | 10 - 90 % |
Predajca | Krajina | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Čína | Na sklade | 581 dni | |||
Španielsko | Na sklade | 546 dni | |||
Čína | Nie je na sklade | 320 dni |