
Model NerdQAxe Z adresy NerdMiner baníctvo sha-256 Algoritmus s maximálnou rýchlosťou hashrate 4.8 TH/s pre spotrebu energie 76W.
| Denne | Mesačne | Ročný | |
|---|---|---|---|
| Príjmy | $ 0.17 | $ 5.21 | $ 62.58 |
| Elektrina | $ 0.07 | $ 2.22 | $ 26.65 |
| Zisk | $ 0.10 | $ 2.99 | $ 35.93 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotreba | Účinnosť | Ziskovosť |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 4.8 TH/s±10% | 76W±10% | 15.83j/TH | $ 0.10 |
| Výrobca | NerdMiner |
| Model | NerdQAxe |
| Taktiež známy ako | NerdQaxe++ Hydro |
| Uvoľnenie | Feb 2026 |
| Veľkosť | 20 x 10 x 5mm |
| Hladina hluku | 40db |
| Ventilátor(y) | 1 |
| Napájanie | 76W |
| Rozhranie | WiFi |
| Teplota | 5 - 40 °C |
| Vlhkosť | 10 - 65 % |