
Model A4 Kimden Bitdeer madencilik sha-256 Algoritma maksimum hashrate ile 336 TH/s güç tüketimi için 3662W.
| Günlük | Aylık | Yıllık | |
|---|---|---|---|
| Gelir | $ 11.99 | $ 364.89 | $ 4 378.69 |
| Elektrik | $ 3.52 | $ 107.00 | $ 1 284.04 |
| Kâr | $ 8.47 | $ 257.89 | $ 3 094.65 |
| Algoritma | Hashrate | Tüketim | Verimlilik | Kârlılık |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 336 TH/s±10% | 3662w±10% | 10.90j/TH | $ 8.47 |
| Üretici firma | Bitdeer |
| Model | A4 |
| Olarak da bilinir | BitDeer SealMiner A4 Pro Air |
| Serbest Bırak | May 2026 |
| Boyut | 197 x 365 x 292mm |
| Ağırlık | 15500g |
| Gürültü seviyesi | 75dB |
| Güç | 3662w |
| Gerilim | 220-277V |
| Arayüz | Ethernet |
| sıcaklık | 5 - 45 °C |
| Nem | 5 - 95 % |