
Model X9 Kimden Bitmain madencilik randomx Algoritma maksimum hashrate ile 1 MH/s güç tüketimi için 2472W.
Tahminler, yalnızca bir gösterge sağlamak için bugünün değerlerine dayanmaktadır, karlılık o zamana kadar çok değişebilir.
| Günlük | Aylık | Yıllık | |
|---|---|---|---|
| Gelir | $ 24.54 | $ 746.97 | $ 8 963.61 |
| Elektrik | $ 2.37 | $ 72.23 | $ 866.78 |
| Kâr | $ 22.17 | $ 674.74 | $ 8 096.83 |
| Algoritma | Hashrate | Tüketim | Verimlilik | Kârlılık |
|---|---|---|---|---|
| RandomX | 1 MH/s±10% | 2472w±10% | 2.47j/kH | $ 22.17 |
| Üretici firma | Bitmain |
| Model | X9 |
| Olarak da bilinir | XMR Miner X9 |
| Serbest Bırak | Jul 2026 |
| Boyut | 361 x 219 x 293mm |
| Ağırlık | 17500g |
| Gürültü seviyesi | 76dB |
| Güç | 2472w |
| Gerilim | 220~277V |
| Arayüz | Ethernet |
| sıcaklık | -20 - 45 °C |
| Nem | 10 - 90 % |
Satıcı | Ülke | Teslimat | ROI | Opt. | Fiyat |
|---|---|---|---|---|---|
Avrupa | Stokta var | Asla | |||
Birleşik Krallık | Stokta var | 244 Günler | |||
İspanya | Stokta var | 236 Günler | |||
Birleşik Devletler | Temmuz 2026 | 222 Günler |