
Model DL1 Kimden Bitdeer madencilik scrypt Algoritma maksimum hashrate ile 25 GH/s güç tüketimi için 3725W.
| Günlük | Aylık | Yıllık | |
|---|---|---|---|
| Gelir | $ 10.69 | $ 325.39 | $ 3 904.68 |
| Elektrik | $ 3.58 | $ 108.84 | $ 1 306.13 |
| Kâr | $ 7.11 | $ 216.55 | $ 2 598.55 |
| Algoritma | Hashrate | Tüketim | Verimlilik | Kârlılık |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 25 GH/s±10% | 3725w±10% | 149.00j/GH | $ 7.11 |
| Üretici firma | Bitdeer |
| Model | DL1 |
| Serbest Bırak | May 2026 |
| Boyut | 197 x 365 x 292mm |
| Ağırlık | 15500g |
| Gürültü seviyesi | 75dB |
| Güç | 3725w |
| Arayüz | Ethernet |
| sıcaklık | 5 - 45 °C |
| Nem | 5 - 95 % |