
Model S21 Kimden Bitmain madencilik sha-256 Algoritma maksimum hashrate ile 495 TH/s güç tüketimi için 5940W.
| Günlük | Aylık | Yıllık | |
|---|---|---|---|
| Gelir | $ 17.66 | $ 537.56 | $ 6 450.75 |
| Elektrik | $ 5.70 | $ 173.57 | $ 2 082.80 |
| Kâr | $ 11.96 | $ 364.00 | $ 4 367.95 |
| Algoritma | Hashrate | Tüketim | Verimlilik | Kârlılık |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 495 TH/s±10% | 5940w±10% | 12.00j/TH | $ 11.96 |
| Üretici firma | Bitmain |
| Model | S21 |
| Olarak da bilinir | Antminer S21e XP Hyd (495Th) |
| Serbest Bırak | Mar 2026 |
| Boyut | 410 x 170 x 209mm |
| Gürültü seviyesi | 50dB |
| Soğutma | Hydro-cooling |
| Güç | 5940w |
| Arayüz | Ethernet |
| sıcaklık | 5 - 45 °C |
| Nem | 5 - 95 % |
Satıcı | Ülke | Teslimat | ROI | Opt. | Fiyat |
|---|---|---|---|---|---|
Birleşik Krallık | Stokta var | 404 Günler | |||
İspanya | Stokta var | 390 Günler | |||
Çin | Stokta var | 369 Günler | |||
Çin | Stokta var | 367 Günler | |||
Birleşik Devletler | Stokta var | 362 Günler |