
Model KAS KS7 Kimden IceRiver madencilik kheavyhash Algoritma maksimum hashrate ile 4.2 TH/s güç tüketimi için 500W.
| Günlük | Aylık | Yıllık | |
|---|---|---|---|
| Gelir | $ 0.84 | $ 25.58 | $ 306.91 |
| Elektrik | $ 0.48 | $ 14.61 | $ 175.32 |
| Kâr | $ 0.36 | $ 10.97 | $ 131.59 |
| Algoritma | Hashrate | Tüketim | Verimlilik | Kârlılık |
|---|---|---|---|---|
| KHeavyHash | 4.2 TH/s±10% | 500w±10% | 119.05j/TH | $ 0.36 |
| Üretici firma | IceRiver |
| Model | KAS KS7 |
| Olarak da bilinir | ICERIVER KAS KS7 LITE |
| Serbest Bırak | Mar 2025 |
| Boyut | 205 x 110 x 202mm |
| Ağırlık | 4020g |
| Gürültü seviyesi | 50dB |
| Hayran(lar) | 1 |
| Güç | 500w |
| Gerilim | 100-240V AC |
| Arayüz | Ethernet |
| sıcaklık | 5 - 40 °C |
| Nem | 10 - 90 % |
Satıcı | Ülke | Teslimat | ROI | Opt. | Fiyat |
|---|---|---|---|---|---|
Avrupa | Stokta var | Asla | |||
Avrupa | Stokta var | Asla | |||
Çin | Stokta var | Asla | |||
Birleşik Krallık | Stokta var | Asla | |||
Birleşik Devletler | Stokta var | Asla |