
Model M7D Kimden MicroBT madencilik sha-256 Algoritma maksimum hashrate ile 634 TH/s güç tüketimi için 9200W.
| Günlük | Aylık | Yıllık | |
|---|---|---|---|
| Gelir | $ 22.63 | $ 688.69 | $ 8 264.24 |
| Elektrik | $ 8.83 | $ 268.82 | $ 3 225.89 |
| Kâr | $ 13.79 | $ 419.86 | $ 5 038.36 |
| Algoritma | Hashrate | Tüketim | Verimlilik | Kârlılık |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 634 TH/s±10% | 9200w±10% | 14.51j/TH | $ 13.79 |
| Üretici firma | MicroBT |
| Model | M7D |
| Olarak da bilinir | MICROBT WhatsMiner M7D |
| Serbest Bırak | Mar 2026 |
| Boyut | 86 x 483 x 663mm |
| Ağırlık | 29500g |
| Gürültü seviyesi | 75dB |
| Soğutma | Hydro cooling (1L) |
| Güç | 9200w |
| Gerilim | AC 380V - 480V |
| Arayüz | Ethernet |
| sıcaklık | 5 - 45 °C |
| Nem | 5 - 95 % |