
Модел S19 От Bitmain минно дело sha-256 Алгоритъм с максимална скорост на хешрайт от 120 TH/s за консумация на енергия от 2760W.
| Daily | Месечно | Годишен | |
|---|---|---|---|
| Доходи | $ 4.58 | $ 139.54 | $ 1 674.49 |
| Електричество | $ 2.65 | $ 80.65 | $ 967.77 |
| печалба | $ 1.93 | $ 58.89 | $ 706.73 |
| Алгоритъм | Hashrate | Потребление | Ефективност | Рентабилност |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 120 TH/s±10% | 2760W±10% | 23.00j/TH | $ 1.93 |
| Производител | Bitmain |
| Модел | S19 |
| Освобождаване | Apr 2023 |
| Размер | 195 x 290 x 370mm |
| Тегло | 13200g |
| Ниво на шума | 75db |
| Вентилатор(и) | 4 |
| Захранване | 2760W |
| Напрежение | 12V |
| Интерфейс | Ethernet |
| Температура | 5 - 45 °C |
| Влажност | 5 - 95 % |
Продавач | Държава | Доставка | ROI | Опт. | Цена |
|---|---|---|---|---|---|
Нигерия | В наличност | 495 Дни | |||
Китай | В наличност | 209 Дни | |||
Китай | В наличност | 183 Дни | |||
Испания | В наличност | 131 Дни | |||
Обединеното кралство | В наличност | 75 Дни | |||
Китай | Няма наличност | 70 Дни | |||
Съединени щати | В наличност | 68 Дни | |||
Китай | В наличност | 68 Дни | |||
Китай | В наличност | 58 Дни |