
Model S19 XP Z Bitmain Těžba sha-256 Algoritmus s maximální rychlostí 257 TH/s pro spotřebu energie 5345W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 9.28 | $ 282.52 | $ 3 390.20 |
| Elektřina | $ 5.13 | $ 156.18 | $ 1 874.17 |
| Zisk | $ 4.15 | $ 126.34 | $ 1 516.03 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 257 TH/s±10% | 5345W±10% | 20.80j/TH | $ 4.15 |
| Výrobce | Bitmain |
| Model | S19 XP |
| Známý také jako | Antminer S19 XP Hydro (255Th) |
| Vydání | Oct 2022 |
| Velikost | 410 x 170 x 209mm |
| Hmotnost | 13100g |
| Hladina hluku | 50dB |
| Chlazení | Water cooling |
| Power | 5345W |
| Rozhraní | Ethernet |
| teplota | 5 - 40 °C |
| Vlhkost | 10 - 90 % |
Prodejce | Země | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Čína | Skladem | 252 dny | |||
Španělsko | Skladem | 170 dny | |||
Spojené království | Skladem | 142 dny | |||
Spojené státy americké | Skladem | 129 dny |