
Model S19 Z Bitmain Těžba sha-256 Algoritmus s maximální rychlostí 120 TH/s pro spotřebu energie 2760W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 4.67 | $ 142.27 | $ 1 707.24 |
| Elektřina | $ 2.65 | $ 80.65 | $ 967.77 |
| Zisk | $ 2.02 | $ 61.62 | $ 739.47 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 120 TH/s±10% | 2760W±10% | 23.00j/TH | $ 2.02 |
| Výrobce | Bitmain |
| Model | S19 |
| Vydání | Apr 2023 |
| Velikost | 195 x 290 x 370mm |
| Hmotnost | 13200g |
| Hladina hluku | 75dB |
| Ventilátor(y) | 4 |
| Power | 2760W |
| napětí | 12V |
| Rozhraní | Ethernet |
| teplota | 5 - 45 °C |
| Vlhkost | 5 - 95 % |
Prodejce | Země | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Nigérie | Skladem | 486 dny | |||
Čína | Skladem | 205 dny | |||
Čína | Skladem | 180 dny | |||
Španělsko | In stock | 128 dny | |||
Spojené království | Skladem | 74 dny | |||
Čína | Není skladem | 68 dny | |||
Spojené státy americké | Skladem | 67 dny | |||
Čína | Skladem | 67 dny | |||
Čína | Skladem | 56 dny |