
Model Hydro 6U Fra Bitmain Minedrift scrypt Algoritme med en maksimal hashrate på 35 GH/s for et strømforbrug på 5775W.
| Dagligt | Månedligt | Årligt | |
|---|---|---|---|
| Indkomst | $ 19.65 | $ 598.13 | $ 7 177.53 |
| Elektricitet | $ 5.54 | $ 168.75 | $ 2 024.95 |
| Overskud | $ 14.11 | $ 429.38 | $ 5 152.59 |
| Algoritme | Hashrate | Forbrug | Effektivitet | Rentabilitet |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 35 GH/s±10% | 5775W±10% | 165.00j/GH | $ 14.11 |
| Producent | Bitmain |
| Model | Hydro 6U |
| Også kendt som | Bitmain Antminer L11.HU2 |
| Udgivelse | Dec 2025 |
| Størrelse | 445 x 88 x 670mm |
| Støjniveau | 50db |
| Køling | Hydro cooling |
| Kraft | 5775W |
| Grænseflade | Ethernet |
| Temperatur | 5 - 45 °C |
| Fugtighed | 5 - 95 % |
Sælger | Land | Levering | ROI | Opt. | Pris |
|---|---|---|---|---|---|
Det Forenede Kongerige | På lager | 919 Dage | |||
Kina | På lager | 844 Dage | |||
USA | På lager | 835 Dage |