
Μοντέλο L3 Από το Fluminer εξόρυξη scrypt Αλγόριθμος με μέγιστο ρυθμό hashrate 9.5 GH/s για κατανάλωση ισχύος 1700W.
| Καθημερινά | Μηνιαία | Ετήσια | |
|---|---|---|---|
| Εισόδημα | $ 4.13 | $ 125.67 | $ 1 507.98 |
| Ηλεκτρική ενέργεια | $ 1.63 | $ 49.67 | $ 596.09 |
| Κέρδη | $ 2.50 | $ 75.99 | $ 911.90 |
| Αλγόριθμος | Hashrate | Κατανάλωση | Αποδοτικότητα | Αποδοτικότητα |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 9.5 GH/s±10% | 1700W±10% | 178.95j/GH | $ 2.50 |
| Κατασκευαστής | Fluminer |
| Μοντέλο | L3 |
| Απελευθέρωση | Jan 2026 |
| Μέγεθος | 140 x 300 x 450mm |
| Βάρος | 13800G |
| Επίπεδο θορύβου | 45dB |
| Ισχύς | 1700W |
| Τάση | 110-240V |
| Διεπαφή | Ethernet / WiFi |
| Θερμοκρασία | 5 - 40 °C |
| Υγρασία | 5 - 95 % |
Προμηθευτής | Χώρα | Παράδοση | ROI | Opt. | Τιμή |
|---|---|---|---|---|---|
Ευρώπη | Σε απόθεμα | Ποτέ | |||
Ηνωμένο Βασίλειο | Σε απόθεμα | 759 ημέρες | |||
Ηνωμένες Πολιτείες | Σε απόθεμα | 690 ημέρες |