
Modell S21 A címről Bitmain Bányászat sha-256 Algoritmus a maximális hashrate 301 TH/s a következő energiafogyasztás esetén 5569W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 10.73 | $ 326.64 | $ 3 919.68 |
| Villamosenergia | $ 5.35 | $ 162.73 | $ 1 952.71 |
| profit | $ 5.39 | $ 163.91 | $ 1 966.97 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 301 TH/s±10% | 5569W±10% | 18.50j/TH | $ 5.39 |
| SHA-256 | 301 TH/s±10% | 5569W±10% | 18.50j/TH | $ 5.39 |
| Gyártó | Bitmain |
| Modell | S21 |
| Más néven is ismert | Bitcoin Miner S21 lmmersion |
| Feloldás | Dec 2024 |
| Méret | 293 x 236 x 364mm |
| súly | 17150g |
| Zajszint | 50db |
| Hűtés | Oil immersion |
| hatalom | 5569W |
| Feszültség | 380-415V |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | 30 - 55 °C |
| Páratartalom | 10 - 90 % |