
Modell M63 A címről MicroBT Bányászat sha-256 Algoritmus a maximális hashrate 464 TH/s a következő energiafogyasztás esetén 7200W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 16.54 | $ 503.52 | $ 6 042.30 |
| Villamosenergia | $ 6.91 | $ 210.38 | $ 2 524.61 |
| profit | $ 9.63 | $ 293.14 | $ 3 517.69 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 464 TH/s±10% | 7200W±10% | 15.52j/TH | $ 9.63 |
| Gyártó | MicroBT |
| Modell | M63 |
| Feloldás | Dec 2024 |
| Méret | 483 x 663 x 86mm |
| súly | 29500g |
| Zajszint | 75db |
| Hűtés | Hydro cooling (1L) |
| hatalom | 7200W |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | 5 - 45 °C |
| Páratartalom | 5 - 95 % |
Forgalmazó | Ország | Szállítás | ROI | Opt. | Ár |
|---|---|---|---|---|---|
Egyesült Királyság | Készleten | 368 napok | |||
Egyesült Államok | Készleten | 335 napok | |||
Kína | Készleten | 230 napok |