
Modell D1 A címről VolcMiner Bányászat scrypt Algoritmus a maximális hashrate 33 GH/s a következő energiafogyasztás esetén 9300W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 14.48 | $ 440.62 | $ 5 287.42 |
| Villamosenergia | $ 8.93 | $ 271.75 | $ 3 260.95 |
| profit | $ 5.55 | $ 168.87 | $ 2 026.47 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 33 GH/s±10% | 9300W±10% | 281.82j/GH | $ 5.55 |
| Gyártó | VolcMiner |
| Modell | D1 |
| Más néven is ismert | VolcMiner D1 Hydro (33Gh) |
| Feloldás | Jun 2025 |
| Méret | 657 x 482 x 87mm |
| súly | 22900g |
| Zajszint | 50db |
| hatalom | 9300W |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | 5 - 45 °C |
| Páratartalom | 5 - 95 % |
Forgalmazó | Ország | Szállítás | ROI | Opt. | Ár |
|---|---|---|---|---|---|
Európa | Készleten | Soha | |||
Egyesült Királyság | Készleten | 441 napok | |||
Egyesült Államok | Készleten | 401 napok |