
Modelis S21 Iš Bitmain kalnakasyba sha-256 Algoritmas su didžiausiu hashrate 301 TH/s kai sunaudojama 5569W.
| Kasdien | Mėnesinis | Metinis | |
|---|---|---|---|
| Pajamos | $ 10.74 | $ 326.88 | $ 3 922.58 |
| Elektra | $ 5.35 | $ 162.73 | $ 1 952.71 |
| Pelnas | $ 5.39 | $ 164.16 | $ 1 969.86 |
| Algoritmas | "Hashrate" | Vartojimas | Efektyvumas | Pelningumas |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 301 TH/s±10% | 5569W±10% | 18.50j/TH | $ 5.39 |
| SHA-256 | 301 TH/s±10% | 5569W±10% | 18.50j/TH | $ 5.39 |
| Gamintojas | Bitmain |
| Modelis | S21 |
| Taip pat žinomas kaip | Bitcoin Miner S21 lmmersion |
| Išleisti | Dec 2024 |
| Dydis | 293 x 236 x 364mm |
| svoris | 17150g |
| Triukšmo lygis | 50db |
| Aušinimas | Oil immersion |
| Maitinimas | 5569W |
| įtampa | 380-415V |
| Sąsaja | Ethernet |
| temperatūra | 30 - 55 °C |
| Drėgmė | 10 - 90 % |