
Modelis M63 Iš MicroBT kalnakasyba sha-256 Algoritmas su didžiausiu hashrate 424 TH/s kai sunaudojama 7208W.
| Kasdien | Mėnesinis | Metinis | |
|---|---|---|---|
| Pajamos | $ 15.13 | $ 460.66 | $ 5 527.89 |
| Elektra | $ 6.92 | $ 210.62 | $ 2 527.41 |
| Pelnas | $ 8.21 | $ 250.04 | $ 3 000.47 |
| Algoritmas | "Hashrate" | Vartojimas | Efektyvumas | Pelningumas |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 424 TH/s±10% | 7208W±10% | 17.00j/TH | $ 8.21 |
| Gamintojas | MicroBT |
| Modelis | M63 |
| Taip pat žinomas kaip | MICROBT WhatsMiner M63S+ |
| Išleisti | Aug 2024 |
| Dydis | 86 x 483 x 663mm |
| svoris | 29500g |
| Triukšmo lygis | 75db |
| Aušinimas | Hydro cooling (1L) |
| Maitinimas | 7208W |
| Sąsaja | Ethernet |
| temperatūra | 5 - 45 °C |
| Drėgmė | 5 - 95 % |
Pardavėjas | Šalis | Pristatymas | ROI | Opt. | Kaina |
|---|---|---|---|---|---|
Ispanija | Yra sandėlyje | 289 Dienos |