
Modelis M73 No MicroBT kalnrūpniecība sha-256 Algoritms ar maksimālo hashrate 470 TH/s ja enerģijas patēriņš ir 7200W.
| Dienas | Ikmēneša | Gada | |
|---|---|---|---|
| Ienākumi | $ 16.76 | $ 510.26 | $ 6 123.13 |
| Elektrība | $ 6.91 | $ 210.38 | $ 2 524.61 |
| Peļņa | $ 9.85 | $ 299.88 | $ 3 598.52 |
| Algoritms | Hashrate | Patēriņš | Efektivitāte | Rentabilitāte |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 470 TH/s±10% | 7200W±10% | 15.32j/TH | $ 9.85 |
| Ražotājs | MicroBT |
| Modelis | M73 |
| Izdaliet | Dec 2025 |
| Izmērs | 483 x 663 x 86mm |
| Svars | 29500G |
| Trokšņa līmenis | 75db |
| Dzesēšana | Hydro cooling (1L) |
| Power | 7200W |
| Saskarne | Ethernet |
| Temperatūra | 5 - 45 °C |
| Mitrums | 5 - 95 % |
Pārdevējs | Valsts | Piegāde | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Apvienotā Karaliste | Ir noliktavā | 317 dienas | |||
Amerikas Savienotās Valstis | Ir noliktavā | 288 dienas | |||
Ķīna | Ir noliktavā | 288 dienas |