
Model S21 De la Bitmain Minerit sha-256 Algoritm cu un hashrate maxim de 310 TH/s pentru un consum de energie de 5270W.
| Zilnic | Lunar | Anual | |
|---|---|---|---|
| Venituri | $ 11.06 | $ 336.64 | $ 4 039.64 |
| Electricitate | $ 5.06 | $ 153.99 | $ 1 847.87 |
| Profit | $ 6.00 | $ 182.65 | $ 2 191.77 |
| Algoritm | Hashrate | Consum | Eficiență | Profitabilitate |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 310 TH/s±10% | 5270w±10% | 17.00j/TH | $ 6.00 |
| Producător | Bitmain |
| Model | S21 |
| Cunoscut și ca | Bitmain Antminer S21e Hydro 310Th |
| Eliberare | Aug 2025 |
| dimensiune | 410 x 170 x 209mm |
| Greutate | 12800g |
| Nivelul de zgomot | 50db |
| Putere | 5270w |
| tensiune | 380~415 |
| Interfață | Ethernet |
| temperatură | 5 - 45 °C |
| Umiditate | 5 - 95 % |
Furnizor | Țara | Livrare | ROI | Opt. | Preț |
|---|---|---|---|---|---|
Regatul Unit | în stoc | 167 zile | |||
Spania | în stoc | 163 zile | |||
Statele Unite ale Americii | în stoc | 152 zile | |||
China | în stoc | 141 zile |